Україна стоїть перед викликом, який несподівано торкнувся б усіх нас – питання якості питної води. Як пояснила замміністра охорони здоров'я Марина Слободніченко Укрінформу, Європейський Союз вимагає від країни законодавчо закріпити стандарти якості води.

Проблема в тому, що якщо Україна виконає цю умову, виявиться, що вода в країні буде класифікована не як питна, а технічна.

У чому каверза? За словами Слободниченка, технічна вода має коштувати дешевше, що неминуче призведе до зниження тарифів. Менше тарифи – менше надходжень до бюджету, що викликає в уряду чимало запитань.

«Щоб привести у відповідність до європейських ці стандарти, потрібно не просто написати їх на папері, а реалізувати в країні. І це велике питання. Скільки часу та коштів це вимагає? Це питання не одного року», – заявила Слободніченко.

До речі, Єврокомісія нещодавно підтвердила, що Україна досягла прогресу і готова розпочинати переговори щодо вступу до ЄС у 2025 році, за умови подальшого виконання всіх вимог.

Популярні новини зараз
Обмежено придатним в армії знайшли важку роботу: куди відправлять після мобілізації Мобілізація у квітні набере обертів: кого з чоловіків ТЦК "візьмуть на приціл" Гороскоп на сьогодні 2 квітня: яким знакам Зодіаку краще не ризикувати у середу З травня тариф на електроенергію може зрости на 64%: пільгові тарифи зникнуть
Показати ще

Нагадаємо, тарифи ростуть, а водоканали шикують: гроші йдуть на ноутбуки за 100 тис, сумки для них, килимки та дзеркала

Раніше ми писали про те, що постачальники оновили тарифи на газ: до 20 грн за куб напередодні зими

Крім того, Знай.ua повідомляв, з 2 листопада проїзд у маршрутках стане дорожчим: як зміняться тарифи та сервіс