Рішення щодо запуску опалення в українських домівках залежить від кількох факторів, таких як тип житла, теплоізоляція та індивідуальні вподобання. Основним критерієм є температура зовнішнього повітря.

Зазвичай опалення включають, коли температура на вулиці протягом кількох днів не перевищує +8 °C. Хоча це не є жорстким правилом, для багатьох регіонів ця температура свідчить про те, що в приміщеннях без опалення стає холодно.

Електроопалення, скріншот: YouTube
Електроопалення, скріншот: YouTube

Також враховується температура всередині приміщення. Комфортною вважається температура від +18 до +22 °C. Якщо в квартирі температура нижча за +18 °C, це сигнал для включення опалення.

У випадку, якщо житло добре утеплене, опалення можна включити пізніше. У погано ізольованих приміщеннях опалення потрібно вмикати раніше, при перших холодах.

Популярні новини зараз
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Росія може завдати потужного удару по Україні 20 листопада: посольство США застерегло всіх Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Опалення. Фото: liga.net.
Опалення. Фото: liga.net.
Опалення. Фото: liga.net.

Щодо тарифів на електроенергію, з 1 жовтня до 30 квітня діє знижений тариф для мешканців, які використовують електричні опалювальні котли.

Для них тариф становитиме 2,64 грн/кВтгод (з ПДВ) за умови, що місячне споживання не перевищує 2000 кВтгод. Якщо ж споживання перевищить цю межу, тариф автоматично зросте до 4,32 грн/кВт*год (з ПДВ) за весь місячний обсяг.

Нагадаємо, новий опалювальний сезон в Україні: які тарифні "сюрпризи" він принесе

Раніше ми писали про те, що нарахування субсидій за новими правилами: які дані не врахують

Крім того, Знай.ua повідомляв, у квартирі холодніше ніж на вулиці: українцям сказали, як зігрітися без опалення