У Міністерстві освіти і науки України повідомили про підготовку шкіл до зимового періоду, акцентуючи на тому, що ситуація варіюється в залежності від кожного закладу. Заступник міністра Андрій Сташків розповів, що активно триває підготовка до опалювального сезону, зокрема, школи забезпечуються генераторами для забезпечення електропостачання під час відключень.

За словами посадовця, приблизно 80% шкіл мають генератори, але це не гарантує, що всі вони зможуть працювати у звичайному режимі взимку без електрики.

Школа. Фото: скрін youtube
Школа. Фото: скрін youtube

Заклади з власними котельнями та генераторами зможуть функціонувати нормально, тоді як школи, які залежать від централізованого теплопостачання, зможуть стикнутися з труднощами у дотриманні температурного режиму.

На даний момент близько 7600 шкіл мають різні можливості для роботи взимку, але ця цифра постійно змінюється. МОН також розробляє механізми, що дозволять школам продовжувати навчання під час відключень світла.

Міністерство освіти і науки - фото google.com/maps
Міністерство освіти і науки - фото google.com/maps

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків 50-60 років: ТЦК пояснили перспективи Взяли перчик у супермаркеті та погодилися на зраду: у світі зрадники придумати власний "код" для пошуку коханців Плюс 570 грн до основної виплати: пенсіонери отримають надбавку у листопаді Школярів переведуть на новий формат: навчатися класами більше не будуть
Показати ще

Рекомендується коригувати розклад уроків відповідно до світлового дня, щоб забезпечити комфортні умови для навчання. У критичних ситуаціях школи можуть перейти на дистанційне навчання.

Нагадаємо, українцям готові компенсувати витрати на опалення

Раніше ми писали про те, що нарахування субсидій за новими правилами: які дані не врахують

Крім того, Знай.ua повідомляв, як платитимуть за опалення українці в 2024 році