Українців, які не платять за централізоване водопостачання та водовідведення, попередили про початок відключень. Фахівці навідаються до будинків боржників для застосування санкцій. Про це повідомляється на сайті "Дніпроводоканалу".

Водоканальники влаштують "рейди" по будинках найбільш злісних неплатників, щоб відключити їх від водовідведення. Зазначається, що таким особам заздалегідь було розіслано попередження із закликом погасити заборгованість, якщо людина проігнорувала, то доведеться відповідати.

Працівники водоканалу. Фото: скрін youtube
Працівники водоканалу. Фото: скрін youtube

"Для того, щоб вашу квартиру не відключили від послуги з централізованого водовідведення, просимо вас не накопичувати борги, відповідально ставитись до своєчасної оплати рахунків за воду та обов’язково вирішити питання наявної заборгованості", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що аналогічні дії фахівці комунальних підприємств проводять не лише у Дніпрі, а й у інших містах України. Уряд ще на початку 2024 року знову дозволив нараховувати пеню та відключати боржників.

Популярні новини зараз
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Комунальні послуги. Фото: скрін youtube
Комунальні послуги. Фото: скрін youtube

Без ризику відключення погасити велику заборгованість можна за допомогою укладання договору про реструктуризацію. Це може врятувати, якщо сім'я опинилося у скрутному становищі й не має матеріальної можливості одразу погасити борг.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, борги за комуналку: як уникнути відключення світла, газу та води.

Також наш портал інформував, для оплати газового опалення або купівлі дров: як отримати грошову допомогу.

Крім того, ми писали, українці ризикують втратити частину субсидії: є два місяці, щоб "врятувати" допомогу.