У платіжках українців за спожитий газ нерідко з'являються дивні нарахування, які відрізняються від фактично показників лічильника.

У чому причина таких похибок та як діяти споживачам, розповіли фахівці компанії "Нафтогаз" на офіційній сторінці у Facebook.

Платіжки за газ. Фото: скрін youtube
Платіжки за газ. Фото: скрін youtube

До газопостачальної компанії зі скаргою звернулася українка, яка заявила, що вже кілька місяців поспіль їй надсилають некоректні показники у платіжках. Відповідно, і сума до оплати не відповідає реальному споживанню. При цьому жінка наголосила, що щомісяця та вчасно передає показники лічильника.

"Щомісяця 1 числа передаю показники, приходить переплата, сплачую по лічильнику, пишуть, "переплата", приходив оператор з Острога, зняв показник, і він уже 2 місяць не взятий до уваги", - заявила клієнтка.

Популярні новини зараз
З ТЦК одразу на передову: за якими критеріями розподіляють новобранців До 20 грудня потрібно встигнути: хто має відвідати ТЦК Українські сім'ї отримають гроші раніше: виплати прискорили Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Показати ще

Споживання газу. Фото: скрін youtube
Споживання газу. Фото: скрін youtube

Фахівці газопостачальної компанії відреагували на скаргу і пояснили, що "Нафтогаз" не нараховує обсяги газу, а лише є постачальником та формує рахунки на підставі даних, які передає оператор ГРМ. Українці порадили звернутися до облгазу, щоб встановити причину некоректних платіжок.

"Наша компанія лише допомагає в прийомі показань лічильника та надає альтернативні сервіси для передачі показників. Ці дані направляються до Вашого оператора ГРМ для опрацювання та визначення об`єму споживання газу", - йдеться у відповіді "Нафтогазу".

Платежі за газ. Фото: скрін facebook.com/NaftogazGasSupply
Платежі за газ. Фото: скрін facebook.com/NaftogazGasSupply

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, другу "газову" платіжку перерахують: скільки доведеться платити кожній родині щомісяця.

Також наш портал інформував, як заощадити тисячі гривень на оплаті "блакитного палива": інструкція від "Нафтогазу".

Крім того, ми писали, опалювальний сезон 2024-2025: постачальники газу встановили тарифи на холодний період.