Деяким українцям можуть призупинити виплату пенсій. Для цього є цілком законні підстави, нагадують у Головному управлінні Пенсійного фонду у Донецькій області.

Нарахування пенсії може бути припинено за рішенням територіальних органів ПФУ або рішенням суду. Підстав для цього існує досить багато, але здебільшого пенсіонер може відновити виплати.

Виплата пенсій, кадр з відео
Виплата пенсій, кадр з відео

Основні причини припинення виплати пенсії:

  • пенсію призначено на підставі документів, що містять неточності, помилкові дані;
  • у разі неотримання призначеної пенсії протягом шести місяців;
  • у разі виїзду на ПМП за кордон, якщо інше не передбачено міжнародним договором України;
  • у разі непроходження фізичної ідентифікації;
  • у разі надання пенсіонеру статусу особи, яка зникла безвісти за особливих обставин.

Крім того, можуть бути інші підстави для зупинення виплати пенсії. Наприклад, якщо пенсіонер, який отримує пенсію за вислугу років, працевлаштовується на посаду, яка надає йому право на таку пенсію.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти По 3600 грн на руки три місяці поспіль: кільком категоріям українців виплатять допомогу
Показати ще

Визит в ПФУ, фото: Facebook
Визит в ПФУ, фото: Facebook

У ряді випадків відновити виплати можна за особистого звернення пенсіонера до сервісного центру ПФУ з пред'явленням документів, що засвідчують особу, та поданням відповідної заяви.

За наявності умов для поновлення виплати, нарахування пенсії буде відновлено протягом 10 днів після звернення людини до ПФУ.

Раніше портал Знай повідомляв, Пенсійний фонд дає три місяці: хто не встигне, втратить частину заслуженої пенсії.

Також наш портал інформував, комусь 3000 грн, а комусь майже 10 000: українці можуть уже зараз дізнатися, скільки їм платитимуть у старості.

Крім того, ми писали, діти, вік та самотність: хто з українців може "оформити" надбавки до основної пенсії.