Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що газопостачальна компанія "Нафтогаз України" поділилася корисною порадою щодо підготовки до холодів.

З наближенням похолодання компанія рекомендує наперед подбати про збереження тепла в будинках і починати там рекомендують саме з вікон.

Про це стало відомо завдяки інформації від прес-служби компанії "Нафтогаз".

Платіжка Нафтогаз. Фото: Youtube
Платіжка Нафтогаз. Фото: Youtube

Фахівці радять провести ретельний огляд віконної фурнітури та гумового ущільнювача. Якщо щось із цих елементів потребує заміни, рекомендується звернутися до професіоналів. Також важливо очистити фурнітуру щіточкою та змастити олією.

Популярні новини зараз
Мобілізація у квітні набере обертів: кого з чоловіків ТЦК "візьмуть на приціл" Військкомати втрачають контроль: як уникнути мобілізації без участі ТЦК Гороскоп на квітень-2025 для всіх знаків Зодіаку: тертя Козорогів, витрати Дів та нові зустрічі Овнів просто в день народження Двом категоріям українців виплатять по 10 800 грн: кого підтримають копійчиною
Показати ще

Публікація "Нафтогазу", скріншот: Facebook
Публікація "Нафтогазу", скріншот: Facebook

Цікавий факт: пластикові вікна мають кілька режимів – літній, зимовий та стандартний. Компанія рекомендує перевести фурнітуру в зимовий режим для кращої теплоізоляції.

Для тих, хто хоче додатково утеплити вікна, "Нафтогаз України" пропонує звернути увагу на плівку, що теплозберігає. Це один із найбільш доступних способів утеплення пластикових вікон на зиму. Плівка має термоізоляційні властивості і допомагає зменшити втрати тепла.

Компанія наголошує, що ці прості дії допоможуть не лише продовжити термін служби вікон, але й зберегти тепло в будинку, що особливо важливо напередодні холодного сезону.

Нагадаємо, українець не пустив газовиків у будинок і виніс їм лічильник: що стоїть за цією "перехідною схемою".

Раніше повідомлялося, нардеп-військовий розповів про реальну ситуацію на фронті: "Не вірте пройдисвітам, які заявляють...".

Також, мешканці економлять мільйони: реальні приклади, як ОСББ зробили будинки стійкими до бід.