З величезною платіжкою за використання води стикається дедалі більше українців. Однак цей головний біль можна вирішити і скоротити на кругленьку суму платіжки за воду.

Після підвищення тарифів на воду дедалі більше українців шукають способи заощадити так, щоби платити можна було менше.

Водопостачання, фото: slovoidilo.ua
Водопостачання, фото: slovoidilo.ua

Перш ніж розпочинати економію, необхідно переконатися, що у вашій квартирі стоїть робочий лічильник (опломбований та повірений). Адже в іншому випадку будь-яка економія не буде ефективною, оскільки ви платитимете і за сусідів, які дуже люблять приймати ванну якомога частіше.

Лічильник води. Фото: скрін youtube
Лічильник води. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Дешевий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" зробили заяву У платіжках за комунальні послуги з'явився новий рахунок: кому готувати більше грошей Увага для всіх, хто має газові плити: Газмережі терміново звернулися до українців через холоди Абоненти Vodafone залишаться без зв'язку: кому потрібно терміново замінити SIM-картку
Показати ще

Платити за воду можна менше, ввівши кілька простих правил:

1) всі сантехнічні прилади мають бути справними. Адже якщо капає вода, то за неї ви теж платитимете

2) звернути увагу слід і на бачок унітазу. Якщо він постійно протікає, необхідно обов'язково виправити цю ситуацію

Унітаз, скріншот: Youtube
Унітаз, скріншот: Youtube

3) для заощадження води можна встановити сенсорні насадки для крана. Вони включатимуться лише тоді, коли хтось піднесе руки до крана.

4) чималий обсяг води витрачається під час миття посуду. Існує один варіант, але він не з дешевих. Можна купити посудомийку, тоді і витрата води буде меншою.

Миття посуду, фото uborka
Миття посуду, фото uborka

Якщо у вас встановлений повірений лічильник, ви можете платити за нього. Ваш водоканал нарахує свою суму до оплати. Однак у такому випадку можна зробити перерахунок і ви точно не залишитеся в мінусі. Слід пам'ятати, що влазити у борги не потрібно, адже це може обернутися проти вас досить негативно.

Нагадаємо, як користуватися газовою плитою, щоби платити менше: поради від "Нафтогазу".

Раніше повідомляли, що до 30% економії на опаленні житла: як зменшити зимові витрати на комуналку.