Українцям, які заборгували за комунальні послуги, нагадали про "вікно можливостей", яким варто скористатися, щоб не допустити відключення послуг та нарахування пені. Про це йдеться у повідомленні КК "Центр комунального сервісу".

Боржники за комунальні послуги можуть запобігти санкціям у вигляді нарахування пені або відключення послуг, навіть якщо немає можливості повністю виплатити заборгованість.

Борги за комуналку. Фото: скрін youtube
Борги за комуналку. Фото: скрін youtube

Для цього комунальники радять укласти договір про реструктуризацію та за домовленістю з постачальником послуг поділити борг на кілька частин. Це також дозволить не втратити субсидію через борг.

"Якщо у споживача є заборгованість за житлово-комунальні послуги, її можна поетапно погасити протягом певного періоду часу за домовленістю. Це не перешкоджатиме споживачу отримувати житлову субсидію", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
Кодони не 1991-й, а 2022: мольфар розповів про те, які українські землі залишаться в окупації ще роками Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити
Показати ще

Комуналка. Фото: скрін youtube
Комуналка. Фото: скрін youtube

Які документи знадобляться:

  • паспорт (або ID-картка та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру);
  • картка платника податків;
  • документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням та витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності;
  • довіреність представника та його паспорт (якщо договір укладатиметься представником власника).

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, субсидіанти отримали попередження від комунальників: ризикуєте втратити допомогу.

Також наш портал інформував, розбіжності у розрахунках, заборгованість чи переплата: як уникнути казусів у комунальних платіжках.

Крім того, ми писали, комунальники запроваджують новий спосіб оплати рахунків: для українців шанс заощадити.