Заборгованість за комунальні послуги за 2,5 роки зросла у 14 разів. Деяким українцям доводиться продавати своє майно, аби мати змогу сплачувати рахунки. Про це заявив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко в ефірі i-ua.tv.

За словами фахівця, держава не враховує економічного стану простих українців. Люди не завжди можуть навіть звернутися до постачальника послуг для реструктуризації заборгованості.

Платіжки. Фото: скрін youtube
Платіжки. Фото: скрін youtube

"Держава і далі закручує гайки населенню, невраховуючі його економічний стан. Тим самим змушуючи людей сплачувати останні кошти за комуналку. Інакше вони не зможуть отримати субсидію та пільги", - заявив Олег Попенко.

Щоб не нагромадити захмарні борги та не втратити право на субсидію, деяким українцям доводиться продавати власне майно. Олег Попенко наголосив, що такі ситуації вже є.

Популярні новини зараз
"Тисячу Зеленського" дозволили отримати ще одним способом: як скористатися можливістю Абоненти Vodafone залишаться без зв'язку: кому потрібно терміново замінити SIM-картку В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..." Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Показати ще

Попередження про борг за комуналку. Фото: скрін youtube
Попередження про борг за комуналку. Фото: скрін youtube

"Останнє, що залишиться українцям — продавати власне майно. Вже є такі ситуації. Лише за липень було маже 700 тисяч справ, щодо заборгованості українців за комірне. Це дуже велика цифра", - зазначив експерт.

Олег Попенко додав, що ще три роки тому у виконавчій службі було лише 55 тисяч справ щодо боргів за комунальні послуги. Тобто, за 2,5 роки кількість боржників збільшилась у 14 разів.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, комунальники запроваджують новий спосіб оплати рахунків: для українців шанс заощадити.

Також наш портал інформував, комунальники почали відключати послуги всім, хто заборгував понад 5000 гривень.

Крім того, ми писали, комунальники грабують українські сім'ї платіжками у 50 тисяч за тепло, воду та газ: як врятуватися.