Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які займаються вихованням дітей шкільного віку, є цікава інформація. Відомо, що в Україні вже планують запровадити трирічну профільну середню освіту. Це означає, що українські школярі навчатимуться не 11 років, а 12 років.

Пілотний проект Міністерство освіти і науки України запустить у 2025 році, а вже з 2027 – трирічну профільну середню освіту.

Про це стало відомо завдяки публікації міністра освіти та науки України Оксена Лісового у мережі Х.

Публікація Оксена Лісового, скріншот: Х
Публікація Оксена Лісового, скріншот: Х

Як розповів міністр, відповідну реформу організували так, щоб після випуску зі шкіл абітурієнти були краще підготовленими до університету.

Популярні новини зараз
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Показати ще

Однак дорослі українці, які вже пройшли через постійні "експерименти" різних міністрів свого часу, вирішили прокоментувати цю ситуацію. Хтось заявив, що школярам треба одразу ставати зварювальником або електриком, щоб за кілька років уже заробити грошей для покупки квартири.

Школярі 11 класу. Фото: вільні джерела
Школярі 11 класу. Фото: вільні джерела

Є ще думки - люди впевнені, що "педагогічним колективам абсолютно все одно", як навчаються діти, адже вчителі думають, як вижити на мінімальну заробітну плату.

Також деякі українці хочуть, щоб викладачів у школах замінили на молодих вчителів, адже є велика кількість "вихователів" віку 70+, а програми для навчання щороку оновлюються.

Ось що думають користувачі мережі про 12-річне навчання:

Коментарі, скріншот: X
Коментарі, скріншот: X

Коментарі, скріншот: X
Коментарі, скріншот: X

Коментарі, скріншот: X
Коментарі, скріншот: X

Нагадаємо, за галасливих дітей - тисячі євро штрафу: що потрібно знати біженцям у Німеччині.

Раніше повідомлялося, Міносвіти змінює правила навчання дітей: у школі доведеться залишитися довше.

Також, ще одна мова, технології та курси: українським школярам різко збільшать навантаження.