У період воєнного стану та активних бойових дій в Україні громадяни стикаються з численними обмеженнями та змінами в процедурах, зокрема щодо оформлення документів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяОдним із питань, що викликає занепокоєння серед чоловіків, є необхідність відвідування Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Міноборони під час постановки або зняття з обліку транспортних засобів. Юрист Неля Романенко роз'яснила цю ситуацію на порталі b2bconsul.
Відповідно до слів експерта, надання військово-облікового документа, такого як військовий квиток, або інших відомостей про перебування на військовому обліку, не є обов’язковим під час перереєстрації автомобіля. Романенко зазначила, що наразі відсутні нормативно-правові акти, які регламентували б подібну вимогу. Тобто, наявність або відсутність військового квитка не може бути підставою для відмови у наданні послуг у сервісних центрах МВС.
Окрім цього, юрист наголосила, що громадяни, які не бажають або не можуть особисто відвідати сервісний центр для перереєстрації транспортного засобу, можуть оформити довіреність на іншу особу. Для цього необхідно звернутися до нотаріуса, який допоможе з оформленням необхідних документів. Такий підхід дозволяє уникнути особистого візиту до установи, що може бути зручним варіантом в умовах обмеженого пересування або інших труднощів, пов'язаних із воєнним станом.
Нагадаємо, штрафи за порушення військового обліку ростуть
Раніше ми розповідали, що мати за кордоном, а батько вдома: чи підлягає мобілізації одинокий батько
Також, можуть бути впевнені: чоловіків закликали оновлювати дані