Незважаючи на діджиталізацію державних сервісів, в українців виникає багато питансь із оформленням допомоги та виплат від держави. Пенсійний фонд України пояснив, як нараховується субсидія, якщо кількість зареєстрованих у домогосподарстві членів сім'ї збільшилась.

Оформлення субсидій, скріншот: Facebook
Оформлення субсидій, скріншот: Facebook

До ПФУ звернулася мати-одиначка, яка не розуміє, чи потрібно її після переїзду зі своїм сином до батьків, наново подавати заяву про надання субсидії. Вона поцікавлась, чи буде в такому випадку автоматично продожено надання субсидії.

"Я мати-одиначка з чотирирічним сином, не працюю, переїхала до батьків-пенсіонерів, які зареєстрували мене в своєму будинку. Чи буде їм продовжено субсидію?" - запитує українка.

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Банки "перекриють кисень": нові правила грошових переказів з червня Тиха отрута в склянці води: Дмитро Заруба з Держекоінспекції пояснив, чому колодязна вода може бути смертельно небезпечною Без води залишаться мільйони? Світлана Гринчук розповіла про масштабний проєкт для Дніпропетровщини, щоб не допустити екологічного колапсу Соцпідтримка стареньких після 65 років: на які виплати можна розраховувати
Показати ще

У ПФУ відповіли, що у разі зміни складу членів домогосподарства, якому призначено житлову субсидію, протягом 30 календарних днів потрібно повідомити про це орган Пенсійного фонду України.

Також фахівці додали, що домогосподарству, у складі якого є, зокрема, працездатна особа без доходів, яка одноосібно виховує дитину віком до шести років, може бути призначено (продовжено) житлову субсидію.

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

Тобто для того, щоб матері-одиначці автоматично продовжити надання субсидії у оселі її батьків, то їм потрібно повідомити про її переїзд у орган ПФУ протягом 30 днів.