17-го жовтня 2020 року у Будапешті Федерація Всесвітнього Миру нагородила гітариста-віртуоза, композитора, кандидата мистецтвознавства Закарпатського походження Ференца Берната званням Посол Миру. Про це йдеться на сторінці музиканта, повідомляє Mukachevo.net.

Ференц Бернат народився в Україні, закінчив з відзнакою Харківський Державний Університет Мистецтв ім. І. П. Котляревського. Зараз він проживає у Будапешті є визнаним на міжнародному рівні концертуючим музикантом-віртуозом, композитором та викладачем класичної гітари.

Ференц Бернат є лауреатом численних державних нагород Угорщини та лауреатом міжнародних музичних конкурсів.

Вже багато років артист проводить благодійні концерти на допомогу різним організаціям, лікарням, дітям сиротам, тощо. В 2014-15 роках він давав ряд концертів на допомогу України.

Популярні новини зараз

У "Дизель Шоу" розповіли про успіхи актриси, що замінила загиблу Поплавську

Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" відрізала чоловіку гідність: "Горішок міцний"

Еллерт вперше зізнався, чому не познайомив Мішину з батьками: "Сидять в трусах, потім випадково встають…"

Відомий футболіст помер просто під час матчу: зупинилося серце

Показати ще

Ференц Бернат підтримує молоде покоління талановитих музикантів з малозабезпечених сімей. Він організовує фестивалі та концерти для молодих талантів.

Під час весняного карантину в 2020 р. маестро заснував всеукраїнський онлайн музичний конкурс "Аpoyando Art" в підтримку молодих талантів України і планує проводити його щороку. На цьому конкурсі учасники отримали грошові премії.

В 2017 році артист був обраний почесним членом Асоціації Гітаристів Національної Всеукраїнської Музичної Спілки.

В Закарпатській Обласній Філармонії Ференц часто виступає з сольними концертами, а також із камерним та симфонічним оркестрами Філармонії.

"Я багато отримав від України, натхнення від Закарпатської природи, від моїх вчителів та професорів я отримав високопрофесійну освіту, любов та відданість своїй справі, завдяки якій мене і визнали по світу. Стараюсь не забувати про рідну землю і віддячую тим що вмію робити, а це є музика", - каже музикант.

Після отримання звання Посла Миру на своїй сторінці в фейсбук Ференц Бернат написав:

"Дякую від щирого серця, що визнали мене гідним цієї нагороди, я продовжуватиму свою благодійну місію з новою силою та ще більшою відданістю."

Посол Миру це людина яка присвячує себе покликанню, яке зміцнює загальнолюдські, моральні та сімейні цінності, міжконфесійні та міжнаціональні відносини, сприяє оновленню ООН та створенню культури миру.

Нагадаємо, що "Океан Ельзи" святкує 26 років, як змінилося звучання гурту - добірка найяскравіших відео.

Як повідомляв портал Знай.uа, Олена Зеленська змусила всесвітньовідому галерею заговорити українською: ″Нарешті ми зустрілися!″

Також портал Знай.uа писав, що Скрябін воскрес у пісні кримських патріотів: емоції б'ють через край.