2020 рік був, мабуть, найгіршим для виноградарства і виноробства. Цьому не сприяли ні погодні умови, ні інші фактори. Про це розповідають винороби Закарпаття, пише Mukachevo.net. 

Зокрема, через карантин скасували багато фестивалів, де більшість приватних виноробів збуває свою продукцію. Постраждали і великі підприємства.

У виноробній компанії "Шато Чизай" (м.Берегово) також кажуть, що нинішній сезон для виноробів — один з найгірших за останні десятиліття. Виною тому пізні різкі морози, які вдарили в квітні вже під час розвитку кущів. А влітку виноградні кущі постраждали через холод і вологу.

Про нинішній неврожай говорять і дрібні підприємці. Зокрема, на винних підвалах родини Урста, що в селі Бене на Берегівщині. Тут планують отримати лише 30 тис. л вина, хоча в минулі роки вдавалося виробляти до 50 тис.л. винороби Ужгородщини та Мукачівщини кажуть, що втратили до третини врожаю на деяких ділянках.

Популярні новини зараз

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

За спостереженнями аграріїв, через посуху на більшості виноградників цього року порівняно з минулим врожайність знизилася на 25-40% (у 2019 р.було зібрано близько 100 тис. т).

З урахуванням ймовірного продовження опадів кампанія зі збору винограду, ймовірно, триватиме як мінімум до середини жовтня.

Нагадаємо, що Зеленський запровадив в Україні нове свято - "Закарпаття, гуляємо!"

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Олег Скрипка залишив музику заради пляшечки червоного: "Друзі! Я дегустував!"

Також портал Знай.ua писав, що ужгородка зібрала сотні "алкогольних" етикеток - замість марок і фантиків