Родина священика з Виноградівщини виховує 12-ох дітей. У народі побутує стереотип: якщо в сім'ї купа дітей, то їм вготована «небагата» доля. Сімейство священика з Виноградівщини розвіює цей стереотип конкретними кроками - щасливо виховує своїх 12-ох дітей.

Боятися мати велику сім'ю, значить боятися мати велике щастя. Священик з Виноградівщини - протоієрей Іоанн Бровдій разом з дружиною виховують 12-ьох рідних дітей.

Змалечку дітей навчають послуху батькам, любові і поступливості одне одному. Атмосфера церковності в цій родині помітна відразу. Спільна молитва перед їжею, заповнені духовними книгами полиці і відповідна поведінка.

В багатодітній родині 12 дітей аж ніяк не межа. Народження такої кількості дітей подружжя священнослужителя не планувало, однак дякують Богу за дар багатодітного батьківства.

Популярні новини зараз

У Києві дитина випала з 15-го поверху, ангели не встигли: "Не дай Боже нікому..."

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

Показати ще

З народженням кожного нового чада батьківське серце "росте", щоби вмістити нову особистість - витісняючи егоїзм, місця якому залишається все менше і менше. Щасливі багатодітні сім'ї священнослужителів спонукають й інших не боятися "великої родини".

Телепрограма вийшла в ефір за сприяння і благословення митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, та за підтримки депутата Закарпатської обласної ради – Івана Чубирка.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що московський піп заговорив про "голку" і приголомшив українців: "Частинки абортованих дітей"

Також портал Знай.uа писав, що син священика бореться за життя, батько молить Бога і людей про допомогу: "Він - найдорожче, що у мене є"

Також портал Знай.uа писав, що на Львівщині три священики мріють зняти ряси заради мандата