В Ужгороді маршрутні первезення – питання, вирішення якого для містян давно на часі. Вартість квитка у місті наразі одна з найвищих в Україні, а якість самих автобусів та, власне, обслуговування пасажирів бажає кращого.

Щороку суми компенсацій з міського бюджету суттєво зростають. Вони вимірюються десятками мільйонів. Також вже доведена причетність до підводних течій маршрутного бізнесу родини ужгородського міського голови Богдана Андріїва.

Ужгородці скаржаться на якість обслуговування, яке не відповідає ціні за проїзд. Місцяни незадоволені роботою муніципального транспорту, а вартість проїзду в ужгородському транспорті – одна з найбільших в Україні. При тому, що маршрути в місті коротші, ніж у інших обласних центрах. А від зростання ціни від зростання ціни підвищення якості перевезень люди так і не відчули.

За гроші містян закуплені нові автобуси марки Електрон, їх якість краща, але умови кредитування та їх вартість викликають питання. До того ж маршрути нових автобусів довготривалі, та не зручні для містян.

З міського бюджету передбачено 32 мілйьони гривень компенсації перевізникам у 2021 році. Відповідну Програму фінансування компенсацій за пільговий проїзд міськими автобусними маршрутами на 2021 рік нещодавно прийняла Ужгородська міська рада.

Популярні новини зараз

У Львові помітили розкішний британський кросовер за ціною тисяч мінімалок - простим українцям такого не купити

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

Трирічну принцесу розбив інсульт, молода мама благає про допомогу: "Донечка - моє серце"

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Показати ще

27 нових автобусів Електрон закупила міська рада за 5 років – це третина від потреби містян. Виходить, ще 10 років потрібно ужгородцям чекати, аби муніципальнй транспорт запрацював на повну, але ж їздити треба вже щодня.

Раніше портал Знай.uа писав про нові тарифи, борги і скорочені субсидії: що відбудеться з платіжками восени.

Також портал Знай.uа писав, що українцям розсилають підроблені штрафи за порушення ПДР: під прицілом довірливі пенсіонери.

Також портал Знай.uа писав, що сотні тисяч українців обімліють від нових платіжок – переплата 500 грн.