На Волині з раком молочної залози бореться Куценко Тетяна. Їй 36 років, і вона мріє дожити до випускного балу старшої дочки. Медики зробили все залежне від них – провели операцію і більше двох десятків хіміотерапій. Зараз жінка приймає дорогі препарати, які допомагають їй жити далі. Тетяна не склала руки, вона продовжує боротьбу і просить усіх небайдужих людей допомогти їй купити препарати.

Жінка розповіла, що у неї є дві дочки – старшій буде 17 років, а молодшій 10 років. Старша закінчує школу, а мама мріє потрапити на випускний. Однак лікарі дали їй "сумнівний прогноз «і поставили діагноз»4 стадія раку". Про це вона пише на своїй сторінці в Facebook.

Тетяна розповіла, що два роки лікується і намагається вижити – 24 курси хіміотерапії, 8 КТ-досліджень. Їй дали 2 групу інвалідності, але вона чекає закінчення пандемії і карантину, щоб продовжити працювати.

Зараз вона приймає препарат Ібранс, який їй потрібно пити довічно. Він коштує дуже дорого. Вона говорить про те, що збирати гроші на лікування не соромно. Важко втрачати життя, так і не почавши лікування. Жінка також пояснює, що цей препарат вбиває хворі клітини і залишає здорові, що він є безпечним аналогом хіміотерапії, яка пригнічує і вбиває всі органи і системи.

Популярні новини зараз

Наречена Розенка спробувала спокусити елегантними східними рухами: "Скелет видно більше"

800 годин, 10 злетів і посадок - стали відомі останні слова пілота АН-26, який розбився в Чугуєві

Ольга Фреймут показала, як правильно їсти хліб, українці обурені: "Це зневажливо!"

Рак грудей обірвав життя молодої львів'янки, троє янголят залишилися сиротами: "Мамочко, як ми без тебе?"

Показати ще

Нагадавши, Знай публікував інтерв'ю із завідувачем відділенням кардіоонкогематології обласної дитячої лікарні Михайлом Гнатюком, напередодні Міжнародного дня дітей, хворих на рак.

Також Знай повідомляв, що жінка двічі перемогла рак і розповіла свою історію.

Нещодавно Знай передавав, що маленькій українці потрібна допомога в боротьбі з онкологічним захворюванням