"Серед усіх показників, які відображають стан справ в області, є одна цифра, яка надзвичайно болюча, гнітить і з якою не можу змиритися – малюкова смертність. На Закарпатті помирає більше десяти діток молодше 1 року на кожні 1000 новонароджених. За цим страшним показником ми займаємо перше місце в Україні!

Кожні шості пологи у жінок перебігають на тлі екстрагенітальної патології, що спричиняє високу летальність серед закарпатських породіль", - повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

"Тому будівництво обласного перинатального центру з відповідним штатом висококваліфікованих спеціалістів та новітнім обладнанням – мій пріоритет. І є перший важливий крок у цьому напрямку.", - написав Олексій Петров на своїй сторінці у фейсбук.

Популярні новини зараз

Зеленський приїхав на Прикарпаття і одразу потрапив до лікарні

Колишня дружина Віктора Павлика зірвалася на 40-ий день після смерті сина: "Я в порожнечі"

У Львові зламали гордість Порошенка

Чарівники в білих халатах пришили дитині відрізані ноги, ці кадри облетіли світ: "Мамочко, я йду!"

Показати ще

9 вересня Закарпатська ОДА направила лист на Комітет ВРУ з питань бюджету щодо виділення субвенції з державного бюджету на будівництво Центру перинатології, акушерства та гінекології в місті Ужгород на суму 300 мільйонів гривень.

10 вересня, головою Комітету Юрієм Арістовим була внесена поправка до Закону України №3991 щодо виділення зазначеної субвенції для Закарпатської області.

"Не сумніваюся в тому, що народні депутати від Закарпаття підтримають цей проект. Загалом, вірю у позитивне рішення від усієї Верховної Ради. Коли справа стосується дітей – воно не може бути інакшим", - наголошує Петров.

Нагадаємо, що харків'янки влаштували бебі-бум - дитячим плачем наповнилися будинки городян

Як повідомляв портал Знай.uа, у МОЗ розповіли українцям про "фільтри" для хворих та нові правила: швидка може не приїхати

Також портал Знай.uа писав, що "Пакунок малюка" замінили грошима, але отримати їх не просто - як не залишитися біля розбитого корита