Масштабні паводки в Карпатах в першу чергу пов'язані з тим, що відбувається вирубка лісу. Але крім цього виникає ще одне питання - чому люди будують свої будинки на потенційно небезпечних ділянках.

Про це в ефірі Апостроф Live заявила голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.

За словами Тетяни Тимочко, навіть якби не вирубка лісу, все одно паводків було б не уникнути.

"І питання будівництва житла - навіщо відшкодовують кошти тим людям, які будують свої житла на небезпечних ділянках, таких як прибережні смуги гірських річок. Люди повинні усвідомлювати ризики, а не бігти до влади за грошима, коли їхні будинки постраждали від паводків. Ось коли у людини повністю не буде надій на відшкодування, тоді вже він буде усвідомлювати, що там не можна нічого будувати", - каже еколог.

Тетяна Тимочко підкреслила, що потрібно діяти комплексно на випередження, інакше восени в Карпатському регіоні знову будуть такі ж проблеми.

Популярні новини зараз

Мама Кузьми Скрябіна звернулася до Володимира Зеленського через крадіжку спадщини її сина: "Перед Днем народження...."

Леся Нікітюк зустрілася з найдорожчим чоловіком у житті й не стримала емоцій: "Ого який"

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще

Раніше портал Знай.ua писав про те, що під Франківськом будинок пенсіонерки зруйнувала повінь, самотня бабуся ридає і благає про допомогу: "Замерзну взимку!" Бабуся з Ланчина, що в Івано-Франківській області, просить про допомогу, щоб забратися після повені.

Також портал Знай.ua писав, що осінь "перефарбувала" Карпати в жовтий, мережу облетіли казкові кадри: ось воно, серце Гуцульщини. Село На Прикарпатті перетворилося з приходом осені.

Також портал Знай.ua писав - з Середньовіччя з любов'ю - через пандемію людям довелося згадати лайфхак, яким рятувалися від чуми.

.