Мужній дівчині з Закарпаття потрібна термінова операція. Медичне втручання потрібно робити в Києві, його вартість - 183 100 гривень. Про це пишуть Новини Закарпаття.

Горе Мирослави Ковбашин розпочалося зі злощасного видалення мозоля на п’яті - у результаті була занесена інфекція.

Меседж чотирирічної давнини від уродженки Верхнього Бистрого - Мирослави Ковбашин: «Мене звати Мирослава, мені 19 років і я – людина з обмеженими можливостями. Поки що. Я не можу ходити вже 7 довгих років, надворі майже не буваю. Все почалося зі злощасного видалення мозоля на п’яті – у результаті була занесена інфекція» .

Тоді мужня дівчина потребувала 168 602 гривні на операцію. Гроші, зрештою, зібрали, Мирослава навіть почала повертатись до нормального життя. Вона стала учасником не лише пішохідного, а й дорожнього руху. Мирослава записалась до автошколи.

Та хвороба активно почала прогресувати у цьому році.

Популярні новини зараз

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Діагноз: рецидив - трофічна виразка п‘яткової кістки. Мирослава Ковбашин уже майже місяць не може встати з ліжка. Потрібна термінова операція. В іншому випадку - ампутація ноги або смерть.

Медичне втручання потрібно робити в столиці. Його вартість - 183 100 гривень. У Мирослави таких грошей нема, у її родичів та близьких і поготів.

Лише нам разом під силу повернути дівчину до нормального життя.
Кожна гривня може зіграти вирішальну роль.
Карта МОНОБАНКУ Мирослави Ковбашин: 4441114448478915
Саме ти можеш врятувати життя Мирославі. Не залишайся осторонь.

Нагадаємо, що недоношена дівчинка розміром з долоньку потребує термінової операції - "Врятуйте Кірочку".

Як повідомляв портал Знай.uа, дніпровські хірурги повернули голос маленькій принцесі, це диво: прокинулася і покликала маму

Також портал Знай.uа писав, що у Дніпрі важкохвору дитину знайшли в порожній і брудній квартирі - п'яна мати "лікувала" вазеліном