Стало відомо про те, що в Тисі на Закарпатті замість риби плавають памперси. 

Таким чином, повідомляється, що таку неприємну картину можна побачити в селі Богдан в одній з річок. Під час спеки вода в ній осіла, і вже немає сили прибирати сміття, яке туди щодня скидають місцеві.

Мішки зі сміттям лежать прямо посеред річки. У них можна знайти все що завгодно, включаючи дитячі памперси. І тепер, абсолютно немає бажання заходити в воду для того, щоб обполоснутися. 

Люди не хочуть абсолютно намагатися притримувати порядок. І це навіть незважаючи на те, що місцева влада постаралася, і організувала вивезення сміття. Однак, людям, мабуть, все одно легше викинути сміття у воду зі словами»вода забере". 

Популярні новини зараз

У Києві "старики-розбійники" розгромили припарковане авто - "Дожили до сивих шмарклів!"

Марцінків пригрозив франківським вчителям у розпал карантину

Львів'яни розгромили Садового через приїзд Зеленського: "Лицемірство"

У Харкові колега Комаровського наклав на себе руки після перенесеного коронавірусу

Показати ще

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що 2/3 населення України п'ють воду з Дніпра. Якщо ще кілька років тому медуз, рибу-голку можна було зустріти тільки в дельті Дніпра і на Каховській водосховищі, то на сьогоднішній день, вони комфортно влаштувалися в звичайних столичних затоках. 

Екологи говорять про те, що це справжня катастрофа, і головна річка України серйозно хвора. Про це розповіли в матеріалі ТСН. Вони дізналися у експертів, чому це сталося, що з цим потрібно робити.

Голова Національної екологічної ради України Олександр Чистяков говорить про те, що стан річки Дніпро під серйозною загрозою. Мілина Дніпровського басейну зараз займає 30 відсотків, хоча, 15-вважається критичною нормою. 

Нагадаємо, раніше Під Запоріжжям ховають потонулих дівчаток, село ридає-намагалися врятуватися всіма силами

Як повідомляє портал " Знай.ІА» З початку літа вода забрала життя кількох десятків дітей, рятувальники нагадали про важливість правил поведінки на воді

«Знай.ІА " писав, що Під Дніпром дворічний малюк потонув у річці-батько відвернувся на секунду