Ситуація з коронавірусом вплинула на багато сфер життя, в тому числі значні зміни відбулися і на ринку нерухомості: впали ціни на об'єкти, які продаються, так і на орендні точки. Цей обвал зачепив у тому числі і Ужгород, про це повідомляє видання uzhgorod.net.ua.

Вплинуло на ціни в тому числі те, що на час введення в країні карантину з міста поїхали по домівках студенти, які знімали дуже велика кількість квартир. Тепер житло, в якому жили молоді люди, пустує, і охочих заселитися заново поки що недостатньо, щоб покрити всі пропозиції на ринку. Орендодавці сподіваються, що з першого вересня, коли має початися навчання, ситуація покращиться, однак цього може і не відбутися, якщо карантинні обмеження будуть продовжені. На даний момент все залежить від того, чи буде навчання дистанційним.

Повідомляється, що за час карантину вартість квартир знизилася на 15-20%, але з часом ситуація стабілізувалася і ціни перестали скакати туди-сюди. Також ціни на об'єкти первинного ринку стали доступнішими, тепер більше охочих зможуть купити собі житло в місті.

Як повідомляв Знай.uа, в Закарпатті посилять карантин, китайський вірус не відступає

Популярні новини зараз

Фреймут в обіймах красеня зруйнувала репутацію "снігової королеви": "Завжди закохана"

Українка народила доньок-близнючок у "сорочці", кадри стали сенсацією: унікальні дівчатка

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Показати ще