Як повідомила Державна прикордонна служба України, сьогодні після 7 ранку в Ужгородському районі Закарпаття, було зупинено транспортний засіб, яким громадянин України віз сімох шріланкійців без документів.

Затримання відбулося в районі н. п. Нижнє Солотвино в рамках спільних профілактичних заходів з протидії незаконній міграції.

Ці заходи проводилися офіцерами оперативно-розшукових підрозділів Західного регіонального управління Держприкордонслужби, та згідно з їх інформацією, спільно з військовослужбовцями Чопського прикордонного загону та представниками управління патрульної поліції в Закарпатській області.

Як виявилося, громадяни Шрі-Ланки планували незаконно потрапити до країн Європейського Союзу.

Прикордонники також направили до ГУНП в Закарпатській області повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 332 Кримінального кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Популярні новини зараз

Ольга Сумська побешкетувала в унікальному рожевому озері: "Та, що біжить по хвилях"

У Львові лікарню спіймали на "кишенькових " тарифах, ні квитанції, ні чека - "1200 гривень за три хвилини"

Головне за ніч: українці "прощаються" з Притулою, обстріл противників Лукашенка і 4 тисячі поборів до ПФУ з кожного українця

На вулицях Львова розцвіла "квітка смерті" - страшно прекрасна

Показати ще

Нагадаємо, що КПВВ “Гоптівка” на Харківщині стоїть у заторах із фур. Далекобійники вимушені подовжувати свої і так багатоденні маршрути додатковими днями лише через очікування.

Проблемою є не українська прикордонна служба, а російська. Так, українці пропускають щодня 200-300 транспортних засобів, тоді як російські прикордонники - 30-60 авто за добу. Така мала кількість провокує великі затори. За словами українських прикордонників, така ситуація триває вже близько пів місяця. На офіційний запита, росіяни повідомили, що вони працюють відповідно до технологічної схеми пункту пропуску.  Як вирішиться проблема з такими жахливими заторами поки не відомо.