Злісним неплатникам за водопостачання приготували болісний "сюрприз". Таким споживачам обмежать надання частини послуг. Про це йдеться у повідомленні "Вінницяоблводоканалу".

Через несплату води та каналізації, загальний борг за які вже перевищив 90 мільйонів гривень, підприємство почало відключати каналізаційні системи у квартирах неплатників.

Платіжки за воду. Фото: скрін youtube
Платіжки за воду. Фото: скрін youtube

Як зазначають у водоканалі, роками боржникам пропонували цивілізовані варіанти вирішення ситуації, зокрема, реструктуризацію заборгованості. Однак у більшості випадків компроміси не дали результату.

Тепер водоканальники кардинально змінили підхід і почали встановлювати блокувальні пристрої. Фактично це унеможливлює користування каналізацією, але при цьому не шкодить мешканцям сусідніх квартир.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив про жорсткі ліміти у банкоматах: скільки грошей дозволить зняти Зв'язок зміниться вже 7 квітня: мобільний оператор попередив про велике оновлення Про пенсію можна не мріяти: доведеться працювати до 75 років ПриватБанк виплатить по 2000 грн: як отримати гроші на рахунок
Показати ще

Співробітник водоканалу. Фото: скрін youtube
Співробітник водоканалу. Фото: скрін youtube

Боржники часто скаржаться на "жорстокість", проте згідно із чинним законодавством підприємства мають право припиняти надання послуг за наявності заборгованості.

Алогічні методи вже активно застосовуються у низці інших міст України — тенденція до більш жорсткої політики щодо боргів посилюється, попри воєнний стан.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українцям роками вписували "повітря" у платіжки: експерт розкрив схему комунального дерибану на мільйони.

Також наш портал інформував, українців обманюють на кожній платіжці: експерт розкрив справжню ціну кіловата електроенергії.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, змусять погасити борг і ще доплатити: комунальники готують удар по неплатникам.