Сплачувати спожитий обсяг води українці можуть лише за наявності лічильника води. Це прилад, що фіксує всі дані використаного обсягу, за якими вважають суму в платіжках.

На лічильнику води знаходиться дві пломби - одна від заводу виробника, а інша від підприємства, що надає послуги з водопостачання.

Договір зі споживачами
Договір зі споживачами

Споживачам суворо заборонено проводити будь-які маніпуляції з пристроєм та пломбами. Про те, на яку відповідальність очікує несумлінних українців, розповіли у Водоканал Гайсин.

Якщо пошкоджено заводську пломбу

Якщо споживач пошкодив таку пломбу, відремонтувати пристрій не можна. Тому абоненту потрібно написати заяву на заміну лічильника та чекати на візит контролера.

Популярні новини зараз
Стануть "невидимі" для мобілізації: кого більше не чіпатиме ТЦК до кінця року Пророцтва карпатського мольфара: знаки природи, які віщують перемогу і нового лідера для ЗСУ Пенсіонери отримають бонуси за стаж: кому доплатять 700 гривень Переведення годинників на літній час: українцям оголосили важливе уточнення
Показати ще

Якщо пошкоджено пломбу водоканалу

Споживачам, які опинилися в такій ситуації, необхідно написати заяву до центру обслуговування клієнтів та вказати причину повторного опломбування. При цьому потрібно вказати номер мобільного, щоб контролер міг зв'язатися з вами.

Лічильник води. Фото: скрін youtube
Лічильник води. Фото: скрін youtube

Чим загрожує втручання в лічильник води

У водоканалі застерегли споживачів від укриття того, що пломби пошкоджені. Перерахунок спожитого обсягу послуг буде здійснено не з моменту неправильних показів через несправність, а відколи відвідає контролер.

Якщо у лічильника вийшов міжповірочний термін, споживачеві також необхідно замінити лічильник новим або провести перевірку лічильника у спеціалізованій лабораторії власним коштом.

Нагадаємо, чи можуть жителі багатоповерхівок самостійно зменшити платіжки за комуналку.

Раніше ми повідомляли, що українці мають право не платити за прибирання прибудинкової території: у яких випадках.