В Україні продовжується стрімке зростання цін на популярні молочні продукти. Лідером подорожчання можна сміливо назвати вершкове масло. Про це свідчать дані моніторингу на порталі Мінфін.

За останні два місяці ціни на вершкове масло зробили значний стрибок. За пачку продукту в середньому просять понад 100 гривень та навіть дорожче. Не такими стрімкими темпами продовжують дорожчати молоко та кисломолочний сир.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Ціни на вершкове масло

Масло "Селянське 72,5%" у супермаркетах у середньому коштує 111,25 гривні за 200 грамів. У деяких торгових мережах цінник сягає майже 113 гривень.

Масло "Яготинське 73%" додало у вартості майже 6 гривень на початку грудня і продається по 104 гривні за 200-грамову упаковку.

Популярні новини зараз
Більше не доведеться виживати на мізерну пенсію: кому доплачуватимуть понад 2 тисячі гривень Пенсіонерам, які виживають на кілька тисяч, дали надію: виплати можуть зрости майже вдвічі Всього 10 днів на оформлення: українці можуть отримати нову грошову допомогу "Нафтогаз" застеріг споживачів, які платять через "Приват24": багато хто навіть не підозрював
Показати ще

Ціни на масло. Фото: скрін Мінфін
Ціни на масло. Фото: скрін Мінфін

Ціни на молоко

Середня вартість молока "Простонаше 1%" піднялася з 46,68 до 47,19 гривні за 900 мл. Молоко "Яготинське 2,6%" в середньому коштуватиме 50 гривень за 900 мл, цінник трохи знизився, якщо порівнювати з листопадом.

Ціни на молоко. Фото: скрін Мінфін
Ціни на молоко. Фото: скрін Мінфін

Ціни на сир

Сир кисломолочний "Простонаше 9%" подорожчав майже на 2 гривні та в середньому продається по 84,13 гривні за 300 грамів. У деяких торгових мережах цінник сягає 90 гривень за порцію.

Ціни на сир. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сир. Фото: скрін Мінфін

Раніше портал Знай повідомляв, захотіли салат – попрощалися із зарплатою: улюблені овочі вже на вагу золота.

Також наш портал інформував, майже 40 грн за пачку гречки: супермаркети підвищують ціни на крупи та консерви.

Крім того, ми писали, від цін поколює в серці: за скільки можна купити кіло яблук, бананів та винограду.