Зима 2024/2025 в Україні обіцяє бути не надто суворою, хоча синоптики поки що не дають точних прогнозів. Наталія Птуха, прес-секретар Українського гідрометеорологічного центру, на брифінгу розповіла, що погода останніх років показує, що зими стають м'якшими, і ця може не стати винятком.

Синоптики вже говорили, що незважаючи на похолодання на початку жовтня, загальна температура осіннього періоду вища за кліматичну норму. Очікується, що друга і третя декади жовтня також можуть бути теплішими, ніж зазвичай. Ці зміни свідчать, що теплий період триває.

зима
зима

Щодо зими, Птуха сказала, що ми можемо очікувати більше теплих днів і менше холодних. Тим не менш, короткі хвилі арктичного повітря або сильні морози все ще можливі. Однак тривалість цих холодних періодів, швидше за все, буде невеликою.

"Потрібно бути готовим до будь-яких проявів погоди. У нас – сезонна країна. І в нас саме таке розташування, що можуть проявлятися як і теплі періоди, так і холодні. Просто теплих періодів все ж таки стає трохи більше", – сказала Наталія.

Популярні новини зараз
ТЦК почали вилучати права на блокпостах: адвокат пояснила, що потрібно робити Практично друга пенсія: літні українці отримають значну надбавку Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів
Показати ще

Загалом синоптики припускають, що зима буде м'якшою, ніж раніше, але зі звичними для нашого клімату змінами.

Нагадаємо, лісові пожежі можуть прискорити глобальне потепління: дослідники б'ють на сполох

Раніше ми писали про Кінець світу у 2025 році: що Ванга говорила про Апокаліпсис та закінчення війни в Україні

Крім того, Всесвіт шепоче: 9 реальних ознак, що ви збилися зі шляху і займаєтеся не тим, чим повинні