87-річна мешканка Києва Галина Горяна винайшла власну методику довголіття і активно ділиться нею з іншими.

В сюжеті UA: Перший жінка розповідає, що ніякого секрету, про який не знає людство, немає. Все старо, як світ: здоровий спосіб життя, спорт і оптимізм - золоті правила довгого і насиченого життя.

"Мені 87 років, дивіться, я можу бути здоровою і ви можете теж",- каже Галина. Що ж, дивлячись на неї, сумнівів в цих словах не виникає. Пенсіонерка дійсно виглядає відмінно і випромінює неймовірний оптимізм.

А на Тернопільщині живе 87-річна Ганна Величко. Жінка відома своєю любов'ю до прогулянок босоніж. У своєму похилому віці вона гуляє без взуття з ранньої весни до пізньої осені і дуже не любить взуття. "Ходжу, поки сніг не випаде, а коли холодно, беру валянки", - каже Анна.

Популярні новини зараз

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

Лукашенко заявив про замах на нього і дітей, винні США: "Посадимо в льох"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Показати ще

Нагадаємо, Знай писав, що мешканка Чернівецької області Марія Ватаман відзначила столітній ювілей-старенька чекала святкування з родиною, проте настрій дещо зіпсувалаа.

Також Знай писав, що на Хмельниччині жінка відзначила столітній ювілей. До неї в гості прийшли всі діти, онуки і правнуки, а також завітали місцеві чиновники, щоб привітати з такою круглою датою.

Нещодавно Знай передавав, що Львівська довгожителька Анастасія Ксьондз відзначила свої 103-й день народження.