У четвер, 19 листопада, у місті Хуста (Закарпатська область) врятували чотирилапого, який два дні провів у водяній пастці.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, містяни зателефонували до рятувальників і повідомили, що на острівці посеред річки Хустець у центральному парку сидить собака. Кудлатий не може самостійно вибратися через високу дамбу.

Працівники ДСНС прибули на місце виклику та спустилися до річки по мотузках. Пса, до слова, довелося ловити: хвостатий влаштував бійцям справжню естафету з перешкодами - стрибав по воді та намагався утекти.

Після того, як ДСНС-ники все ж зловили "полоненого", його нагодували смаколиками та відпустили по своїй собачих справах.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, бездомна кішка врятувала малюка від пащі лютого пса і стала зіркою в мережі.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Дніпрі рятують старого верблюда з приватного зоопарку.

Також портал Знай.uа писав, що у Дніпрі врятували порося Аркашу від загибелі на бійні: "Ледве не став беконом".

Популярні новини зараз
Стандарти переглянуть: коли підвищать пенсії та зарплати Дедлайн до 20 червня: загрожують 60-тисячні штрафи від ТЦК Пенсіонерів можуть розвернути на кордоні: кому не дозволять залишити країну За переказ у 1000 – штраф 17000: покарання стануть нещадними
Показати ще