В Ужгороді 08-09 жовтня проводитимуть дератизацію (винищення гризунів ) у місцях загального користування, у тому числі сміттєвих майданчиків, ухилів річки, тощо.

Таку процедуру в місті проводять двічі на рік – весною та восени, інформує Департамент міського господарства Ужгородської міської ради.

У зв’язку з токсичними речовинами, які використовувалися під час проведення дератизації, ужгородців просять не залишати без нагляду дітей, які граються на вулиці, слідкувати за домашніми тваринами.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що на Закарпатті руда красуня пробралася у двір садиби, де водяться павичі, качки і лебеді. На території обійстя руду красуню засняли відвідувачі. Варто додати, що на подвір’ї садиби господарі розводять форель та мають невеликий парк, де водяться дикі тварини: олень, павліни, дикі качки, лебідь та інші.

Також портал Знай.uа писав, що у київському супермаркеті серед продуктів засікли бридкого "покупця" - "Б**вонула прямо на вітрину!" В супермаркетах нерідко помічали непрошених гостей – щурів, котів, горобців, тарганів, голуби. Всі ці тварини і комахи є переносниками безлічі небезпечних для людини хвороб, тому їх сусідство з продуктами харчування – категорично неприпустимо.

Популярні новини зараз

У Києві дитина випала з 15-го поверху, ангели не встигли: "Не дай Боже нікому..."

Ігор Терехов покинув Харків після смерті Кернеса

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Показати ще

Також портал Знай.uа писав, що супермаркет нагодував тернополянку маслом з цвіллю – "Для справжніх цінителів" В Україні супермаркети із завидною постійністю потрапляють в скандали. Таргани і булочках і прогірклий крем в тістечок – це найкраще, що може бути. У гіршому варіанті покупці отримують сушених мишей або маринованих родичів, щурів в салатах і крупах.