В поїзді Ужгород-Київ з'явилася воєнізована охорона.

Про охорону пасажирських поїздів у русі силами працівників воєнізованої охорони повідомили в Укрзалізниці.

На першому етапі працівники воєнізованої охорони Укрзалізниці супроводжуватимуть 10 пасажирських поїздів: №29/30 Київ — Ужгород, №10/9 Маріуполь — Київ,№38/37 Київ — Запоріжжя, №49/50 Київ — Трускавець, №63/64 Харків — Київ, №79/80 Дніпро — Київ, №92/91 Львів — Київ, №102/101 Київ — Херсон, №106/105 Одеса — Київ, №136/135 Київ — Покровськ.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, співробітники воєнізованої охорони забезпечені спецформою та знаками розрізнення. Перед кожним рейсом працівники охорони проходитимуть інструктаж. Планується що на старті проєкту у ньому будуть задіяні до 40 співробітників воєнізованої охорони щоденно.

Також Укрзалізниця продовжить оснащувати вагони поїздів камерами відеофіксації. Станом на зараз, ними вже забезпечена третина вагонів. Це всі швидкісні поїзди, новозбудовані вагони та ті, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт.

Популярні новини зараз

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Анатолій Анатоліч показав, у кого найдовший, дружина не здогадувалася: "Рекорд?"

На один будинок - 7942 гривні: користувачі за лічильниками підрахували, у скільки обійдеться газ на сім'ю

Показати ще

Про повернення охорони до поїздів заговорили після того, коли в ніч на 31 липня на українку Анастасію Лугову у поїзді напав невідомий чоловік, одягнений лише в труси, який побив жінку, а потім почав до неї приставати на очах у її сина.