На Закарпатті врятували собаку з нечистот. Тварина провела у вигрібній ямі провела добу, а поруч у неї були цуценята, які чекали маму. Інцидент стався в селі Ботеве. Подробиці просто шокують.

Місцева мешканка почула, як скиглить собака. Тварина довго скиглило і вона пішла шукати, звідки йде звук. Коли собака була виявлена, то жителі викликали рятувальників, щоб вийняти її з пастки.

Після цього стало відомо, що собака – мама, що годує і у неї недалеко звідси є 7 цуценят. Далі з'ясувалося, що собака донедавна була домашньою, а коли господарі зрозуміли, що вона вагітна, то побили і викинули на вулицю. Досі тварина не змогла оговтатися від побоїв. У неї вибита щелепа і забита печінка. При цьому собака продовжує годувати цуценят.

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Показати ще

"Собака домашня. Це-дратхар. Коли її колишні господарі зрозуміли, що її будуть цуценята, то близько двох місяців тому просто викинули на вулицю, - розповідає Анжела Могорита. Незважаючи на те, у неї сильно пошкоджені щелепа і, ймовірно, відбита печінка, вона самостійно годує цуценят".

На даний момент тварина знаходиться у волонтера і проходить лікування. Жінка стежить за самою матусею і за її численним потомством. У поліцію написано заяву про жорстоке поводження з твариною.

Варто нагадати, Знай розповідав, що в Запоріжжі виявили банду Шкуродерів.

Тажке Знай повідомляв, що запорізьких Шкуродерів затримали, а потім відпустили на свободу.

Нещодавно Знай передавав, що банда запорізьких Шкуродерів отримала зворотну реакцію і потрапила на місце мучимих тварин.