На Закарпатті у зв'язку із стабілізацією ситуації з коронавірусом можуть пом'якшити карантинні обмеження. Людям дозволять трохи більше, ніж можна було в останні місяці. Про це повідомляє видання zakarpattya.net.ua.

Влада зглянулися над людьми, і порахувала, що завдяки зниженню числа заражених китайським вірусом можна зняти карантинні обмеження - але не у всіх сферах. За словами голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Петрова, Закарпатті за останні 4 дні вийшло на так зване плато захворюваності: кількість нових ідентифікованих випадків тримається на позначці менше 65 за день.

Також повідомляється, що 15-го липня було засідання регіональної комісії ТЕБ та НС Закарпатської області. За результатами засідання було вирішено, що в регіоні можна дозволити роботу закладів громадського харчування до 23:00 і всередині приміщень.

Але незважаючи на позитивну динаміку, яку фіксують на Закарпатті, було також прийнято рішення заборонити роботу деяких ринків Тячівщини. Причиною такої заборони стало те, що в місті було зафіксовано величезну кількість заражених COVID-19 - аж 319 чоловік.

Популярні новини зараз

Найважливіші молитви в Батьківську суботу: надайте повагу покійним за біблійними прикладами

Володимира Зеленського особисто торкнулася ДТП з українцями в Польщі: "Близькі загинули"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Більш того, залишаються в силі обмеження, які стосуються заборони руху громадського транспорту у вихідні та святкові дні. Крім того, міжобласний транспорт все ще залишається під забороною і не їздить навіть у будні дні. А із-за великої кількості заражених дітей залишається в силі заборону на роботу дитячих садків.