За Закарпаття сталася неприємна історія. Мати взяла 9-річну дочку і пішла в ліс за грибами. Під час походу у дівчинки порвалася взуття. Мати нічого не придумала краще, ніж залишити дитину в лісі і піти додому за змінною парою. Про це пишуть Надзвичайні новини.

У матеріалі йдеться, що мати повернулася на місце, де залишила дитину і не знайшла дівчинку. Після недовгих пошуків вона звернулася в поліцію. Правоохоронці розшукали дитини недалеко від того місця. Дівчинка не отримала ушкоджень або травм.

Проте мама понесе відповідальність за залишення дитини в небезпеці і неналежне виконання батьківських обов'язків. В подальшому їй доведеться понести відповідальність, передбачену статтею 184 КУпАП.

Варто відзначити, що ще одне нещастя трапилося з 5-річною дівчинкою в Дніпрі. Тут дитина випала з вікна з-за того, що батьки відвернулися, як завжди, не витримала москітна сітка. Дитину забрали в дитячу лікарню і зараз медики борються за життя дівчинки. Ця історія обросла чутками про те, що нібито мати викинула дочка з вікна, але їх пізніше розвінчали. Дівчинка перебуває в лікарні.

У Києві хлопчик 9 років зник після походу в магазин. Дитину шукали 150 поліцейських і знайшли на кладовищі цілим і неушкодженим. Дитина розповів, що втік з-за того, що побоявся гніву батьків. Причиною могла стати втрата ключа від квартири.

Популярні новини зараз

У Львові лікарню спіймали на "кишенькових " тарифах, ні квитанції, ні чека - "1200 гривень за три хвилини"

Головне за ніч: українці "прощаються" з Притулою, обстріл противників Лукашенка і 4 тисячі поборів до ПФУ з кожного українця

Центр Львова усіяний мертвими тілами, городяни нажахані: "Вже не вперше"

Копи припинили шукати зниклого 15-річного франківчанина - надії більше немає

Показати ще

Нагадаємо, Знай писав, що в Дніпрі дитина випала з вікна 5 поверху.

Знай повідомляв, що в Києві зникла дитина 9 років із-за того, що втратив ключ.

Нещодавно Знай передавав, що в Кирилівці зникли троє дітей по дорозі до моря.